W roku formacyjnym 2017/18 zapraszamy małżeństwa z kręgów w Rejonie Świdnica na Msze rejonowe, podczas których będziemy w szczególny sposób otaczać modlitwą członków konkretnych kręgów (patrz harmonogram poniżej).

Wspólna Eucharystia to dodatkowa okazja do spotkania i modlitwy w poczuciu wspólnoty i jedności. Po każdej z tych Mszy Świętych odbędzie się również spotkanie kręgu rejonowego, czyli spotkanie animatorów kręgów z parą rejonową oraz moderatorem rejonowym.

Druga w tym roku Msza Święta rejonowa odbędzie się ponownie w gościnnych progach parafii p.w. Nawiedzenia NMP w Witoszowie Dolnym w czwartek 30 listopada 2017 r. o godz. 18.00, a po niej – krąg rejonowy w salce parafialnej.

Pierwsza Msza Święta rejonowa odbyła się w środę 4 października o godz. 18.00 w Witoszowie Dolnym, a po niej miało miejsce spotkanie kręgu rejonowego.

4.10.2017
Krąg św. Antoniego