Diecezjalny Dzień Wspólnoty22.10.2017

Ruch Światło-Życie w diecezji świdnickiej serdecznie zaprasza wszystkich członków i sympatyków do udziału w Diecezjalnym Dniu Wspólnoty (DDW),
który odbędzie się w niedzielę 22.10.2017 r.
w parafii p.w. NMP Królowej Polski w Świdnicy (ul. Prądzyńskiego 2)

Temat: „Słudzy wybrani i posłani na wzór Chrystusa Sługi”

Plan spotkania:
11.15 Rejestracja i powitanie uczestników (aula parafialna)
11.30 Zawiązanie wspólnoty
12.00 Przygotowanie do Eucharystii (kościół parafialny)
12.30 Eucharystia w intencji naszej wspólnoty
13.45 Obiad i kawa (I. piętro)
14.45 Konferencja dla dorosłych (aula) i młodzieży (sala)
15.15 Adoracja i namiot spotkania (kościół tygodniowy)
15.45 Spotkania w grupach
16.45 Podsumowanie i agapa
17.15 Zakończenie

Diakonie na DDW:

POSŁUGI ODPOWIEDZIALNI
Rejestracja i diakonia gospodarcza Rejon Świdnica
Diakonia wychowawcza Rejon Kłodzko
Oprawa muzyczna i psalm Diakonia muzyczna
Oprawa liturgiczna Diakonia liturgiczna (własne alby)
Liturgia Słowa Rejon Dzierżoniów (dorośli i młodzież)
Modlitwa wiernych i procesja z darami Rejon Wałbrzych (dorośli i młodzież)
Spotkania w grupach Wyznaczone pary z każdego rejonu

Bardzo prosimy o zaproszenie kapłanów opiekujących się Waszymi kręgami do udziału w dniu wspólnoty. Skierujmy zaproszenia z wyprzedzeniem pozwalającym na zaplanowanie swojego ewentualnego udziału w tym spotkaniu.

Dla młodzieży zostanie poprowadzona osobna konferencja i spotkania w grupach.

Dzieci do klasy V SP będą miały zorganizowaną opiekę oraz spotkanie formacyjne w oparciu o temat dnia. Jeśli pogoda na to pozwoli, część czasu spędzą na placu zabaw.

Przypominamy, że podstawowa praca formacyjna w Domowym Kościele odbywa się na comiesięcznych spotkaniach kręgu, rekolekcjach formacyjnych oraz przez uczestnictwo w dniach wspólnoty Ruchu Światło-Życie. Zadbajmy o to, by nikogo z naszego kręgu tego dnia nie zabrakło!

Prosimy o przywiezienie słodkości na agapę (ciasta pokrojone) i napojów.

Rodziny DK prosimy o potwierdzenie obecności wraz z dziećmi na Dniu Wspólnoty swojej parze animatorskiej ze względu na zaplanowany catering oraz przygotowanie właściwej opieki dla dzieci – do 16.10.2017. Animatorów – o przekazanie informacji parze rejonowej do 17.10.2017. Obiad – 8zł, małe dzieci – 4zł.

Do zobaczenia!

ks. Mirosław Rakoczy              ks. Adam Woźniak            Urszula i Tadeusz Biedowie
Moderator Diecezjalny           Moderator Diecezjalny              Para Diecezjalna
Ruchu Światło-Życie               Domowego Kościoła            Domowego Kościoła