OND II° i ONŻ I° w Świeradowie Zdroju 2017

Może macie dzieciaki w wieku od szóstej klasy szkoły podstawowej wzwyż? A może Wasi znajomi? Ksiądz Mirek organizuje 15-dniową Oazę.

Zależy nam na tym, by pojechały dzieciaki stąd, szczególnie te, które uczestniczą w tych krótszych wyjazdach w trakcie roku.

Zachęcamy do udziału w rekolekcjach letnich organizowanych przez Ruch Światło-Życie Diecezji Legnickiej we współpracy z ks. Mirosławem Rakoczym, ojcem duchownym Wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy.

Zapraszamy młodzież w wieku gimnazjalnym do udziału w Oazie Nowej Drogi II° (dla osób po 6 kl. szkoły podstawowej), a młodzież po 3 kl. gimnazjum – w Oazie Nowego Życia I°.

Gdzie: Dom Wczasów Dziecięcych, ul. Skłodowskiej-Curie 4, 59-850 Świeradów Zdrój (Strona ośrodka)
Kiedy: 14 – 29 lipca 2017
Koszt: 880 zł
Zapisy: od 1 do 31 maja 2017