Serdecznie zapraszamy na Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie, który odbędzie się w niedzielę 12.03.2017 r. w parafii pw. Nawiedzenia NMP w Witoszowie Dolnym pod hasłem:

Wspólnota miejscem doświadczania miłosierdzia”

Plan RDW:

10.45 Rejestracja uczestników; zawiązanie wspólnoty (modlitwa, śpiew, powitanie uczestników) Szkoła Podstawowa w Witoszowie Dolnym, świetlica
11.30 Przejście do kościoła i przygotowanie do Eucharystii kościół w Witoszowie Dolnym
12.00 Eucharystia w intencji naszej wspólnoty
13.30 Obiad (zupa i drugie danie) świetlica szkolna/szkoła
14.15 Konferencja
15.00 Spotkania w grupach
16.15 Adoracja i Namiot Spotkania kościół
16.45 Agapa i zakończenie świetlica

Na RDW zapraszamy członków Domowego Kościoła wraz z dziećmi oraz młodzież formującą się w charyzmacie Światło-Życie.

Bardzo prosimy o zaproszenie i zachęcenie księży opiekujących się Waszymi kręgami do udziału, przynajmniej częściowego, w naszym spotkaniu.

Młodzież będzie miała osobno konferencję i spotkanie w grupie, poprowadzone przez animatorów naszego Ruchu.

Dzieci (do klasy V SP) pod opieką diakonii wychowawczej będą bawić się i rozwijać talenty plastyczne i inne w świetlicy szkolnej wyposażonej w gry, zabawki itp.

Prosimy koniecznie o zabranie Pisma Świętego, które będzie niezbędne podczas spotkania w grupach oraz namiotu spotkania.

Prosimy jak zwykle o przywiezienie darów na agapę.

Animatorów prosimy o potwierdzenie udziału małżeństw z ich kręgów wraz z dziećmi. Informacja ta jest niezbędna do zaplanowania obiadu i właściwej opieki dla dzieci. Czekamy na liczbę uczestników dnia wspólnoty w celu zamówienia obiadu do niedzieli 5. marca – liczba osób dorosłych i dzieci.

Animatorzy otrzymają osobno informację dotyczącą konkretnych posług podczas dnia wspólnoty.

Ze względu na siebie i innych zadbajmy o to, by nas tego dnia nie zabrakło!

Do zobaczenia! Z Panem Bogiem!

Para Rejonowa:                                                Moderator Rejonowy DK:

Dorota i Damian Nowakowscy                      ks. Przemysław Pojasek

Moderator Diecezjalny Ruchu Światło-Życie:

ks. Mirosław Rakoczy