Drodzy Małżonkowie

chcemy Wam zaproponować przeżycie rekolekcji, w których uczestniczyliśmy w ubiegłym roku. Tak się nimi zachwyciliśmy, że zapragnęliśmy aby i inne małżeństwa ( bez względu na staż małżeński i wiek dzieci, które można zabrać ze sobą ) mogły je również przeżyć – uważamy, że warto .Było to piękne doświadczenie oparte na 4 filarach ważnych dla każdego małżeństwa: na rozmowie – dialogu, na modlitwie, na przebaczeniu i na  przeżywaniu seksualności. Zapraszamy czekamy na wasze zgłoszenia  Małgorzata i Tadeusz Pawliccy.

Rekolekcje dla małżeństw sakramentalnych prowadzone są w cyklu Zbliżenia pt.: „Zbliżenie małżeństw do siebie i do Pana Boga”. Rekolekcje mają na celu pogłębianie więzi małżeńskiej, pomoc w lepszym i głębszym zrozumieniu się męża i żony oraz pełniejsze doświadczenie sakramentalnego wymiaru ich związku. Równocześnie Podczas rekolekcji poszukajmy swojej drogi do otwarcia się na działanie Boga w nas samych oraz naszych małżeństwach. Warto poświęcić czas by usłyszeć Słowo Boże skierowane do nas, do naszej rodziny. Porozmawiać o tym co jest naprawdę ważne. Stawić czoło zagrożeniom miłości i jedności. Wzmocnić domowe ognisko. Spróbujmy odkryć moc sakramentu małżeństwa w naszych relacjach.

Rekolekcje odbędą się podczas ferii zimowych w dniach 15-19 lutego w Sadowie Golgota k/ Ostrowa Wielkopolskiego u Ojców Pasjonistów. Rekolekcje poprowadzi franciszkanin o. Walenty Piechaczek.

Koszt:

Małżeństwo – 500,00 PLN,

Dzieci w wieku 9 -13 lat ( rocznik) – 180,00 PLN,

Dzieci w wieku 3 – 9 lat  – 160,00 PLN,

Dzieci do 3 lat  – 40,00 PLN

Zaliczka – 200,00 PLN

 

Więcej informacji i zgłoszenia: Małgorzata i Tadeusz Pawliccy

e-mail: tadeusz1965@wp.pl

tel.: 789 135 123

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *