Serdecznie zapraszamy na Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie, który odbędzie się w niedzielę 11.12.2016 r. w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Świdnicy pod hasłem: „Miłosierni przez pełnienie dzieł wyzwolenia”

Plan RDW:
11.00   Rejestracja uczestników
Zawiązanie wspólnoty (przedstawienie się przybyłych kręgów/grup, wspólna modlitwa i śpiew)
11.45   Przygotowanie do Eucharystii
12.00   Eucharystia w intencji naszej wspólnoty
13.15   Obiad
14.00   Katecheza i świadectwo
14.45   Adoracja i namiot spotkania
15.15   Spotkania w grupach
16.15   Podsumowanie spotkań w grupach
Agapa
17.30   Zakończenie

Na RDW zapraszamy członków Domowego Kościoła wraz z dziećmi oraz młodzież formującą się w charyzmacie Światło-Życie (grupy z parafii pw. św. Andrzeja Boboli ze Świdnicy i Nawiedzenia NMP z Witoszowa Dolnego oraz uczestników rekolekcji młodzieżowych organizowanych w trakcie roku).

Bardzo prosimy o zaproszenie i zachęcenie księży opiekujących się Waszymi kręgami do udziału, przynajmniej częściowego, w tym dniu. Zróbcie to jak najwcześniej, by księża mieli szansę na zaplanowanie swojego udziału w dniu wspólnoty.

Młodzież będzie miała osobno katechezę i spotkania w grupach, poprowadzone przez kleryków WSD ze Świdnicy.

Dziećmi (do klasy V SP) zaopiekują się siostry Klawerianki ze Świdnicy oraz diakonia wychowawcza. Siostry przybliżą dzieciom swój charyzmat, opowiedzą o pracy misyjnej (prezentacja, film) i przeprowadzą warsztaty plastyczne.

Fragmenty Pisma Świętego oraz pytania do namiotu spotkania i spotkania w grupach prześlemy przed RDW.

Prosimy o przywiezienie słodkości na agapę.

Przypominamy, że podstawowa praca formacyjna w DK odbywa się w comiesięcznych spotkaniach kręgu, rekolekcjach formacyjnych oraz przez uczestnictwo w dniach wspólnoty Ruchu Światło-Życie. Dni wspólnoty budują jedność w Ruchu, dlatego zadbajmy o to, by nikogo tego dnia nie zabrakło!

Animatorów prosimy o potwierdzenie udziału małżeństw z ich kręgów wraz z dziećmi. Informacja ta jest niezbędna do przygotowania obiadu i właściwej opieki dla dzieci.

Do zobaczenia!

Dorota i Damian Nowakowscy                              ks. Mirosław Rakoczy
Para Rejonowa                               Moderator Diecezjalny Ruchu Światło-Życie